Team

Schoolleiding en medewerkers

Schoolleiding

Directeur
Jenny Oldenhuis
T 0343-412196
joldenhuis@mavodoorn.nl

Teamleider
Geert de Keulenaar
gkeulenaar@mavodoorn.nl


Schoolbestuur

Bestuurder
drs. Jonne Gaemers

Coördinatoren

Zorgcoördinator en orthopedagoog
Amarins Fledderus
afledderus@mavodoorn.nl

Examensecretaris
Edwin van de Beek
ebeek@mavodoorn.nl

Topsportcoördinator
Marjolein Houtsma
mhoutsma@mavodoorn.nl

Coördinator Sociale Veiligheid
Daniel Koelink
dkoelink@mavodoorn.nl

Coördinator aanmelding
Daniel Koelink
dkoelink@mavodoorn.nl

Decaan

Marrit Posthuma
mposthuma@mavodoorn.nl


Stafbureau

Administratie

Leerlingenadministratie
Tilly de Ligt
tligt@mavodoorn.nl

Financiële administratie

Applicatiebeheerder Magister
Tilly de Ligt
tligt@mavodoorn.nl

Facilitaire dienst

Conciërge
Wilma de Rooij
wrooijl@mavodoorn.nl

Verzuimcoördinator en receptie
Sylvia Hoogendam
shoogendam@mavodoorn.nl

Onderwijsassistent
Bryan van der Linden
blinden@mavodoorn.nl

Docenten

Docenten

ARKW – lichamelijke Opvoeding
Wouter van Ark
wark@mavodoorn.nl

BEEE – wiskunde
Edwin van de Beek
ebeek@mavodoorn.nl

DAAN – biologie
Nico Daamen
ndaamen@mavodoorn.nl

DALS – Duits
Sanne Dalhoeven
sdalhoeven@mavodoorn.nl

GRAY – Engels
Yvonne de Graaff
ygraaff@mavodoorn.nl

HAAM - geschiedenis
Marijn de Haan
mhaan@mavodoorn.nl

HALR - economie
Robbert Hall
rhall@mavodoorn.nl

HEKT – geschiedenis/maatschappijleer
Tonko van ’t Hek
thek@mavodoorn.nl

HOUM – Frans
Marjolein Houtsma
mhoutsma@mavodoorn.nl

KEIS – Engels
Saskia Keizer
skeizer@mavodoorn.nl

KOED – Nederlands
Daniel Koelink
dkoelink@mavodoorn.nl

KOUM - lichamelike opvoeding
Melvin Kouwenhoven
mkouwenhoven@mavodoorn.nl

LINW – wiskunde
Wiebe Lindijer
wlindijer@mavodoorn.nl

MEJM – geschiedenis
Mariëlle Meijer
mmeijer@mavodoorn.nl

POSM – Nederlands
Marrit Posthuma
mposthuma@mavodoorn.nl

SACH - natuurkunde (nask1)
Luuk Achterberg
lachterberg@mavodoorn.nl

SAMA – biologie
Maha el Salih
melsalih@mavodoorn.nl

SFEN - beeldende vorming
Fen de Groot
fgroot@mavodoorn.nl

SLUR – aardrijkskunde
Robbert van Sluijters
rsluijters@mavodoorn.nl

SYBV - biologie
Virginnia Sybesma
vsybesma@mavodoorn.nl

VEER – lichamelijke opvoeding
Remco van Veen
rveen@mavodoorn.nl

Mentoren

Mentoren

Eerste en tweede leerjaar

D1a
Daniel Koeling en Wiebe Lindijer
dkoelink@mavodoorn.nl
wlindijer@mavodoorn.nl

D1b
Fen de Groot
fgroot@mavodoorn.nl

D1c
Saskia Keizer
skeizer@mavodoorn.nl

D2a
Sanne Dalhoeven
sdalhoeven@mavodoorn.nl

D2b
Wouter van Ark
wark@mavodoorn.nl

Derde en vierde leerjaar

Remco van Veen
rveen@mavodoorn.nl

Mariëlle Meijer
mmeijer@mavodoorn.nl

Tonko van ’t Hek
thek@mavodoorn.nl

Edwin van de Beek
ebeek@mavodoorn.nl

Melvin Kouwenhoven
mkouwenhoven@mavodoorn.nl

Virginnia Sybesma
vsybesma@mavodoorn.nl

Luuk Achterberg
lachterberg@mavodoorn.nl