Input avond voor ouders

Vanuit het nationaal plan onderwijs komen er financiële middelen vrij om corona-vertragingen te ondervangen. We willen graag de mogelijkheid bieden aan u om aan te geven waar u eventuele leervertragingen tegenkomt bij uw kind.

Zoals u wellicht heeft meegekregen, heeft de overheid extra geld beschikbaar gesteld om de eventueel opgelopen corona-vertragingen te ondervangen. Als school geven we zelf invulling aan deze gelden.

Op dit moment zijn wij bezig met het uitvoeren van een schoolscan. Dit is een onderzoek om in kaart te brengen waar de gelden het beste kunnen worden ingezet. De leerlingen geven deze week op school hun input in mentorlessen of flexuren en er worden ook gesprekken gevoerd binnen de docententeams. Voor deze schoolscan willen we ook graag input van de ouders van onze leerlingen. We zijn benieuwd naar uw beeld op de leervertraging en het sociaal-emotioneel welzijn van uw kind. Daarom nodigen we u uit om online deel te nemen aan de input-avond. Deze zal plaatsvinden op dinsdag 22 juni van 20:00 tot 21:00 online via teams. Na een korte introductie zullen we opsplitsen in groepen van ongeveer 5 personen. In elke groep is ook een gespreksleider vanuit school aanwezig. Wilt u participeren tijdens deze avond? Dan kunt u zich opgeven via de volgende link: https://forms.office.com/r/7xJzNjxYP5. De deadline voor het aanmelden is vrijdag 18 juni om 12:00.

Ook interessant

Vanuit het nationaal plan onderwijs komen er financiële middelen vrij om corona-vertragingen te ondervangen. We willen graag de mogelijkheid bieden aan u om aan te geven waar u eventuele leervertragingen tegenkomt bij uw kind.

Lees verder

Onze topper Silke doet mee met het School Running Project 2.0! Aangezien zij wel van een uitdaging houdt heeft zij ook mee gedaan met de Nieuwjaars Challenge van Heuvelrug Sportief&Gezond. Meedoen is belangrijker dan winnen.. Maar meedoen en winnen? Dat is natuurlijk nog leuker! Van harte gefeliciteerd! EN heel veel...

Lees verder

Het is woensdagmiddag en er staat opeens een docent thuis voor de deur. Heb je al je huiswerk wel gemaakt? Heb je per ongeluk een les gemist? Nee we zijn langsgegaan voor iets veel leukers. Namelijk om alle leerlingen te bedanken voor hun inzet tijdens de online open dag. Afgelopen...

Lees verder

Klaar voor de start?! AF! Het School Running Project 2.0 is van start gegaan! Het school running project ziet er dit jaar anders uit dan normaal. In plaats van een grote wedstrijd aan het einde van het project kan je nu elke week de strijd aan gaan met andere leerlingen...

Lees verder

De eerste open lesmiddagen zitten er op en waren een enorm succes. De lesmiddagen vonden online plaats en de leerlingen uit groep 8 hebben kennis kunnen maken met de hechte sfeer op school. Daarnaast zijn op woensdag en vrijdag, de beginselen van de vakken Engels en NaSk aan bod gekomen....

Lees verder

Afgelopen maand hebben veel leerlingen van Mavo Doorn een vlog opgenomen om te laten zien hoe het er aan toe gaat op onze school is. Bam heeft ook een vlog gemaakt, maar compleet in het Duits. Hij laat hier zien dat Mavo Doorn niet alleen een hele leuke school is,...

Lees verder